Departament Programów Regionalnych

Departament Programów Regionalnych

ul. Chrobrego 1-3-5, pokój 33

65-043 Zielona Góra

sekretariat.dfr@lubuskie.pl

68 45 65 100

68 45 65 106

Godziny pracy:
poniedziałek-piątek: 7:30 – 15:30


Kierownictwo Departamentu

Daniel Roguski – Dyrektor Departamentu

Rajmund Binek – Zastępca Dyrektora Departamentu

Iwona Chamera – p. o. Zastępcy Dyrektora Departamentu

Iwona Zbroniec – p.o. Zastępcy Dyrektora Departamentu


Stanowisko ds. Kancelaryjno – Administracyjnych

Sylwia Nowacka – Główny specjalista, 68 45 65 100, 68 45 65 106, fax – 101

Iwona Goj – Główny specjalista, 68 45 65 100, 68 45 65 106, fax – 101

Dariusz Michalak – Pomoc administracyjna, 68 45 65 150 sekretariat.dfr@lubuskie.pl


DFR.I Stanowisko ds. systemów informatycznych

Grzegorz Prucnal – Główny specjalista, 68 45 65 116,

Piotr Raczykowski – Główny specjalista, 68 45 65 115,


DFR.II Wydział Instrumentów Finansowych

Edyta Jenek  Kierownik Wydziału, 68 45 65 162,

Katarzyna Bidiak-Brąś  Główny specjalista, 68 45 65 136,

Ilona Howis – Główny specjalista, 68 45 65 880,

Katarzyna Kolczyńska – Główny specjalista, 68 45 65 114,

Anna Langner – Inspektor, 68 45 65 883,

Barbara Lubin-Tatarek – Główny specjalista, 68 45 65 182,


DFR.III Wydział Kontraktacji Inwestycji Publicznych

Katarzyna Wasilewska  Kierownik Wydziału, 68 45 65 145,

Justyna Szczepaniak – Główny specjalista, 68 45 65 118,

Kamila Kaziów Laskowska – Główny specjalista, 68 45 65 124,

Lidia Kłobut  Główny specjalista, 68 45 65 117,

Lidia Olszewska  Główny specjalista, 68 45 65 127,

Magdalena Salak – Główny specjalista, 68 45 65 154,

Marta Szumacher – Główny specjalista, 68 45 65 190,


DFR.IV. Wydział Rozliczeń Inwestycji Publicznych

Krzysztof Hrechorecki – Kierownik Wydziału, 68 45 65 131,

Anna Antkowiak-Łojko – Głowny specjalista, 68 45 65 113,

Anna Dobrowolska – Główny specjalista, 68 45 65 137,

Marta Jankowiak-Romanowska – Główny specjalista, 68 45 65 122,

Karolina Rachwał – Główny specjalista, 68 45 65 222,

Krzysztof Blajer – Główny specjalista, 68 45 65 222,

Marta Macutkiewicz – Główny specjalista, 68 45 65 222,

Karolina Sieracka – Inspektor, 68 45 65 194,

Agnieszka Skrzyczewska – Główny specjalista, 68 45 65 141,

Dariusz Tarnas – Główny specjalista, 68 45 65 196, 

Anna Szmaglińska – Inspektor, 68 45 65 141,

Anna Maria Pikula – Główny specjalista,

Daria Szymczak – Główny specjalista, 68 45 65 189,

Anna Pluskota – Główny specjalista, 68 45 65 759,

Katarzyna Durajska – Główny specjalista, 68 45 65 194,

Katarzyna Świątkowska-Urban – Główny specjalista, 68 45 65 787,

Joanna Huczek – Inspektor, 68 45 65 141,


DFR.V Wydział Prawny i Zarządzania

Maciej Andrykiewicz – Kierownik Wydziału, 68 45 65 152,

Michał Klim – Główny specjalista, 68 45 65 152,

Teresa Błaszczak – Główny specjalista, 68 45 65 142,

Ewa Wachnik – Główny specjalista, 68 45 65 126,

Magdalena Noskowicz – Główny specjalista, 68 45 65 120,

Łukasz Krawczyk – Główny Specjalista, 68 45 65 164,

Marcin Banaszak – Główny specjalista, 68 45 65 102,

Izabela Wydro – Inspektor, 68 45 65 222,

Tomasz Hrechorecki – Inspektor, 68 45 65 164,

Katarzyna Kolczyńska – Główny specjalista, 68 45 65 114,

Joanna Hładka – Główny Specjalista, 68 45 65 102,


DFR.VI Wydział Kontraktacji Inwestycji Gospodarczych

Angelika Mokrzycka – Kierownik Wydziału, 68 45 65 148,

Hanna Hyla – Główny specjalista, 68 45 65 785,

Justyna Ciszyńska – Główny specjalista, 68 45 65 138,

Marta Maliszewska – Główny specjalista, 68 45 65 149,

Karolina Balcerek – Główny specjalista, 68 45 65 132,

Alicja Pracuk – Główny specjalista, 68 45 65 139,

Krzysztof Andres – Główny specjalista, 68 45 65 153,

Ewelina Kołodziejczyk – Główny specjalista, 68 45 65 133,


DFR.VIII Wydział Rozliczeń Inwestycji Gospodarczych

Aneta Gawron – Kierownik Wydziału, 68 45 65 147,

Agnieszka Stokłosa – Inspektor, 68 45 65 196,

Anita Kubala – Główny specjalista, 68 45 65 156,

Magdalena Wojtkowiak – Główny specjalista, 68 45 65 881,

Małgorzata Łotocka – Inspektor, 68 45 65 134,

Karolina Mrozek – Główny specjalista, 68 45 65 123,

Monika Ogrodnik – Główny specjalista, 68 45 65 134,

Joanna Czapla – Główny specjalista, 68 45 65 222,

Joanna Muszyńska – Główny specjalista, 68 45 65 192,

Agnieszka Antoszewska – Główny specjalista, 68 45 65 768,

Sylwia Lewandowska – Główny specjalista, 68 45 65 882,

Monika Langner – Inspektor, 68 45 65 191,

Anna Langner – Inspektor, 68 45 65 882,

Angelika Kieliszewska – Podinspektor, 68 45 65 769,

Angelika Kucharska – Podinspektor, 68 45 65 125,

Ewa Kuzak-Plekaniec – Główny specjalista, 68 45 65 125,


DFR.IX Wydział Finansów

Marcin Brandyk – Kierownik Wydziału, 68 45 65 563,

Krawczyk Bogumiła – Główny specjalista, 68 45 65 155, 

Wojciechowska Katarzyna – Główny specjalista, 68 45 65 193,

Barbara Krulikowska – Główny specjalista, 68 45 65 157, 

Anna Wilińska – Główny specjalista, 68 45 65 157, 

Kamila Nawrocka – Główny specjalista, 68 45 65 899, 


DFR.X Wydział Rozliczeń Inwestycji Środowiskowych

Paulina Król – Kierownik Wydziału, 68 45 65 140,

Piotr Szmagliński – Główny specjalista, 68 45 65 112,

Maciej Aniśkiewicz – Główny specjalista, 68 45 65 135,

Agata Mrozińska – Główny specjalista, 68 45 65 159,

Katarzyna Mądrowska – Główny specjalista, 68 45 65 103,

Angelika Lesiewicz – Główny specjalista, 68 45 65 146,

Przemysław Krupa – Podinspektor, 68 45 65 752,

Agnieszka Sokalska – Główny specjalista, 68 45 65 765,

Michał Tagowski – Główny specjalista, 68 45 65 222,

Kamila Ciechanowicz – Inspektor,


DFR.XI. Wydział Kontraktacji Inwestycji Środowiskowych

Mariusz Graczyk – Kierownik Wydziału, 68 45 65 143,

Agnieszka Ogorzałek – Główny specjalista, 68 45 65 161,

Barbara Walewska – Główny specjalista, 68 45 65 144,

Iwona Chamera – Główny specjalista, 68 45 65 180,

Paweł Pawlak – Główny specjalista, 68 45 65 766,

Leszek Kucz – Główny specjalista, 68 45 65 786,

Dariusz Wysokiński – Inspektor, 68 45 65 756,